453

Biten Mağaza

114.000

Çalışma Saati

238.536

Mutlu İnsan

618

Başarıyla Biten Proje

Biz kimiz

Yaman Kurt iç Mimarlık Limited şirketi tasarım ve taahhüt konularında hizmet veren, ürün ve mekan tasarlayan, bu süreçler içerisinde farklı disiplinleri yöneten bir tasarım firmasıdır.

2003 senesinde merkez ofis olan Ankara Çankaya’da faaliyete geçmiştir. Genişleyen iş hacmi sayesinde 2011 de İstanbul Etiler’de ki ofisle beraber yurt içi ve yurt dışında çeşitli projeler hayata geçmiştir.

Nasıl yapıyoruz

İyi bir mimari tasarımın en önemli kriterlerinden birinin işveren(kullanıcı) tatmini olduğuna inanmaktayız. Bu nedenle her aşamada etkileşim içinde kalınarak projeyi doğru bir şekilde ilerletmekteyiz.

Kullanıcının bütçe, zaman ve farklı istekleri tarafımızdan irdelenerek uygun düzeylerde projeye yansıtılmakta ancak tasarım kalitesinden asla ödün verilmemektedir.

Proje sürecimiz

Proje üzerinde herhangi bir soru işareti kalmaması ve kullanıcının daha iyi algılayabilmesi için 3d tasarım desteğiyle başarıyı tesadüfe bırakmayız.

Kısacası her projenin kendine özgü olduğunu biliriz, verileri değerlendirir, bütçe zaman gibi soru işaretlerini akılcı bir çözümlemeyle neticelendirir, çağdaş malzeme, doğru ışığın kullanıldığı çağdaş mekanlar oluşturup değişen şartlara ayak uydurabilen ama onlara boyun eğmeyen mimari tasarımlar yaratmaktadır.